אנחנו צוות נשי חזק ולא מתפשר שמביא איתו הרים של יצירתיות, תקשורתיות ופדנטיות לפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדלים. אנחנו שמות את הלב שלנו בכל אירוע וניגשות לכל לקוח בתשוקה ענקית להבין את דקויות הכי קטנות של החלום אותו הוא רוצה להגשים.
אנחנו דוגלות בשקיפות, חלימה משותפת והוצאה לפועל מקצועית ומדוקדקת תוך עמידה בלוחות זמנים ותקציבים. הלקוחות שלנו נהנים משקט וידיעה שהם בידיים טובות ומקצועיות, בעלות ניסיון רב, אחריות ותוצרים שעולים מעל כל דימיון.

הצוות שלנו

חן וייסמן

מנכ״לית
כוח על- חיוך ממיס הרים

חן יזמה והקימה את המשרד מתוך תשוקה אדירה למקצוע. היא חיה ונושמת את עולם ההפקה, מנצחת על הכל ביד רמה ורכה ומחייכת לאורך כל הדרך.

נופר וייסמן

סמנכ״לית
כוח על- יצירה יש מאין

נופר פועלת מאחורי הקלעים ודואגת לכל הפרטים הכי קטנים, גם כאלה שבכלל לא ידעתם שאתם צריכים. נופר אחראית על הביצוע וההוצאה לפועל טרום האירוע וגם במהלכו. היא לא יודעת מה זה "אין" וכוח העל שלה הוא למצוא ולהמציא את כל מה שאנחנו זקוקות עבורו כדי לייצר אירוע ייחודי ומושלם.

נועה סופר

מנהלת פרוייקטים
כוח על- קריאת מחשבות

נועה אחראית על קשרי הלקוחות ומנהלת פרוייקטים. עם אנרגיה בלתי מתכלה והרים של קסם אישי היא תדע לדברר כל לקוח ולהבין בדיוק על מה הוא חולם כדי שנוכל לבצע.

עדן מורי

בק אופיס
כוח על – סדר וארגון

עדן דואגת שהכל יהיה במקום, מתויק ומסודר כנהוג בחברה גדולה ומסודרת, עם תודעת שירות גבוהה.

נופר וייסמן

מנהלת משרד

אחראית לכל הפרטים בכל התחומים. כמנהלת משרד אחראית על הפרטים הידועים והפרטים שלא ידעתם שהם פרטים, במסגרת ההפקה ומחוצה לה.

חן וייסמן

מנהלת משרד

בעלת המשרד, חיה ונושמת את עולם ההפקה, משאירה על כל אירוע חותם אישי שמגיע מתוך נסיון ענק תשוקה למקצוע, וחיוך שמזיז הרים.

אבישג אלון

מנהלת שיווק

עם שמחת חיים ואנרגיה מיוחדת מחזיקה את הסוד לקשרי לקוחות המסייעים ליצירת חוויה בלתי נשכחת. אירועי חברה, אירועים פרטיים, השקות ועוד.

צרו עימנו קשר דרך
INSTAGRAM

תנו לנו לעזור לכם לתכנן
את האירוע המושלם

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי :)

דילוג לתוכן